Shooter

 

175,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

4 İşlev
Van? Tamam. Sörf Tahtası? Tamam. Aletler? Tamamdır. Hafif ve taşınabilir Shooter'la her zaman ihtiyacınız olan şeye sahip olacaksınız. Bir pakede kancalayın ya da anahtarlarınızla birlikte halat deliğine takıp fin anahtarı, tarak ve bit sürücüsünün sürekli elinizin altında olduğundan emin olun. Leatherman'daki mühendisler profesyonel sürücü Cyrus Sutton'un yardımlarıyla tasarımda ve işlevsellikte sınırları zorladyarak bu cep aletini yarattı ve zamanınızı aletleriniz için değil macera için harcadığınızdan emin oldu.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Shooter İşlevleri

 1. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 2. Bit Kit Tornavida

  Bu özellik kullanıcıya Leatherman çift yanlı burgularını çoklu aletin, tekli tornavidalardaki gibi yer kaplamadan fonksiyonelliğini arttırmasına yardımcı olur. Burgu uyarlaç aksesuarı bu aksesuarı hex burgularıyla uyumlu yapmak amacıyla kullanılabilir.

 3. Wax Tarağı

  Bu alet sörf tahtası üzerindeki wax'ın bakımında ve temizlenmesinde kullanılmaktadır. Bu aksesuarın çentikli ucu wax'ın traksiyonunu arttırmaada düz ucu ise istenmeyen wax'ın temizlenmesinde kullanılır.

 4. Sustalı Kanca

  Bu entegre sustalı kanca çeşitli parçaları ilgili aksesuara monte etmede kullanılır.

Uzunluk : 9.0 cm
Ağırlık : 40 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.