Rail

 

349,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

5 İşlev
AR bakımı hiçbir zaman kolay veya hafif olmamıştır. %100 tavlanmış paslanmaz çelikten üretilen Rail spesifik olarak AR için dizayn edilmiştir. Leatherman burguları, standard hex burguları ve dahili ayırma delgileri, hepsi bu alete dahil. Çatallı görüş ayarlayıcısı her zaman hedefe doğru odaklandığınızı garantilemekle kalmaz karabina da Rail'in her zaman elinizin altında olmasını sağlar.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Rail İşlevleri

 1. Yakın Görüş Ayarlama Aracı

  Bu çatal dişli alet standart AR15 silahındaki görüşü ayarlarken kullanılmakta olup A2 Standart yakın görüş aracıyla uyumludur.

 2. Değiştirilebilir Silah Sökme Delgisi

  Çoklu alete sarılabilen ince değiştirilebilir delgi. Bu delgi silahtaki iğneleri çıkararak silahı sökmeye yardımcı olur.

 3. Karabina Aracı

  Bu araç kemere veya kayışa kolayca takılabilme özelliğine sahip olup, konserve açacağı ve hex burgulu tornavida işlevi görür.

 4. Oksijen Tank Anahtarı

  Bu üçgen kesicioksijen tanklarının açılmasında kullanılmaktadır. EMS, itfaiye veya acil müdahale kullanımları için idealdir.

 5. 1/4" hex burgulu tornavida

  Bu bölme geleneksel 1/4"lik hex burgularının fonksiyonlarını genişletmek amacıyla kullanılmaktadır.

 6. 3/8" Open End Wrench

  3/8"'lik altıgen vida veya cıvataların başında anahtar kullanılır. Tork uygulaması ilgili nesneyi sıkmak veya gevşetmek amacıyla yapılır.

Uzunluk : 12.2 cm
Ağırlık : 66 g
Malzemeler

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

420 Paslanmaz Çelik

Yüksek dayanıklılığa sahip paslanmaz çelik Leatherman çoklu-aletlerinde ve saplarında kullanılmaktadır. 420'nin yüksek kromlu içeriği bu çeliği korozyona karşı dayanıklı kılmaktadır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.