Grind

 

249,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

8 İşlev
Yoldayken kaykayınızın ayarlarını yapmanız gerektiğinde ihtiyacınız olan son şey doğru aleti bulmak için garajınıza geri dönmektir. Orjinal Amerikan çoklu alet şirketi olan ve Arto Saari gibi profesyonel kaykaycılarla çalışan Leatherman, Grind'i üretti. Bu yeni cep aleti somun anahtarı, contalar, tutuş bandı ve şişe açacağıyla, nerede olursanız olun ihtiyacınız olan tüm malzemelerle tasarlandı.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Grind İşlevleri

 1. Tutuş Bandı Eğesi

  Bu entegre eğe kullanıcıya kaykay üzerindeki kaydırmaz bant için düzgün bir kenar kesimi imkanı sağlamaktadır.

 2. 9/16" Açık Uçlu anahtar

  9/16"lik altıgen vida veya cıvataların başında anahtar kullanılır. Tork uygulaması ilgili nesneyi sıkmak veya gevşetmek amacıyla yapılır.

 3. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 4. Tekerlek anahtarı

  420HC paslanmaz çeliğinden elde edilmiş bu 1/8"lik hex anahtar somunlu vidaları sıkıp gevşetmede ve kaykay tekerleklerini monte etmede kullanılır.

 5. 1/8"lik Hex Tornavida

  Bu slot geleneksel 1/8"lik hex burgularında kullanılarak ilgili, aksesuarın fonksiyonlarını genişletir.

 6. 1/2” Açık Uçlu Anahtar

  1/2"lik altıgen somun veya cıvatanın başında somun anahtarı kullanılmaktadır. Tork uygulaması ilgili nesneyi sıkma veya gevşetme işlemi için yapılır

 7. 3/8" Açık Uçlu Lokma Anahtar

  3/8"'lik altıgen vida veya cıvataların başında anahtar kullanılır. Tork uygulaması ilgili nesneyi sıkmak veya gevşetmek amacıyla yapılır.

 8. #1-2 Düz/Yıldız uçlu tornavida

  420 HC paslanmaz çeliğinden elde edilen bu #1-2 tip kombinasyonlu tornavida oluklu ve yıldız girişli vidalarda kullanılır.

Uzunluk : 9.9 cm
Ağırlık : 54 g
Malzemeler

420 Paslanmaz Çelik

Yüksek dayanıklılığa sahip paslanmaz çelik Leatherman çoklu-aletlerinde ve saplarında kullanılmaktadır. 420'nin yüksek kromlu içeriği bu çeliği korozyona karşı dayanıklı kılmaktadır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.