Mut EOD

 

1.949,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

15 İşlev
Baskı altındayken, düşüneceğiniz en son şey doğru araçları doğru zamanda yanınızda bulundurmaktır herhalde. Başlık kıvırıcılarından tutun, kuvvetli saha bıçağına, fünye kablo kesicisine, carbon soyucusuna ve ,değiştirilebilir C4 delgisine kadar aradığınız herşey burada. MUT EOD en profesyonel işlerde en yakın arkadaşınız olacak. Görevinizi tamamlamanıza yardım edecek, saha edevatınızı zenginleştirecek bir ürün.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Mut EOD İşlevleri

 1. İğneburunlu pense

  Bu maşa aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 2. Damarlı Kablo Kesicileri

  Konkav kesiciler, damarlı kablonun- küçük ölçülü kablolar birbirlerine sarılarak iletken kablo üretilir- kesilmesi için pense çenesinin altıa yerleştirilmiştir. Konkav şekli damarların şeklini koruyarak zarar vermeden çalışma imkanı sunar.

 3. 154CM Değiştirilebilir Sigorta teli kesicisi

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıçak uçları 154CM'den elde edilmiştir. Bu bıçak uçları C4 patlayıcılarının kablolarını kesmede kullanılır. Patlayıcılarla ilgili çalışmalarda bu ürünler vazgeçilmez olup aşındırma yapmamaktadırlar. 154CM sıradan paslanmaz çeliğe göre 3 kat daha fazla kenar tutma özelliğine sahip olup sahada çok daha düşük arıza süreleri vardır.

 4. Askeri spesifikasyonalara uygun kapsül büzgüsü

  C4 patlayıcısı için askeri yönetmeliklere uygun patlatma kapsül büzgüsü.

 5. Elektrikli Kıvırıcı

  Bu aksesuar aletin çene kısmında bulunur ve elektrikli bağlayıcıları kıvırmada kullanılır.

 6. 420HC Kombo Bıçak

  Bu bıçak 420HC paslanmaz çeliğinden yarısı düz ve yarısı dişli kenardan oluşmak üzere üretilmiştir. Bu tip bıçak uçları kullanıcıya düz kısmı kullanarak net bir kesim imkanı, dişli bölgeyi kullanarak daha sert objeleri kesme imkanı tanımaktadır.

 7. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 8. Değiştirilebilir Kesme Kancası

  Bu değiştirilebilir üçgen savak kesici kayış, emniyet kemeri, kanvas ve diğer kumaş bazlı materyalleri kesmede kullanılır.

 9. Çekiç

  Bu çekiç çadır kazığı,çivi veya diğer amaçlar için kullanılablir. Dokulu bir uca sahip olup temas halinde kayganlığı azdır.

 10. Sıkışmış Mermi Yatağı Aracı

  Bu araç kullanıcıya AR 15 platform silahında sıkışmış atımı fişek haznesini çıkarıp bu paslanmaz çelik halkayı ejeksiyon haznesine sokup hızlıca çekerek manuel olarak çıkarma imkanı sağlar. Yükleme kolu fonksiyonunu yitirdiğinde kullanılır

 11. Değiştirilebilir C4 delgisi

  Bu değiştirilebilir delgi 410HC paslanmaz çeliğinden elde edilip çoklu alete takılabilir özelliktedir. Patlayıcı materyallerde fünye delikleri oluşturmada kullanılır.

 12. Değiştirilebilir Bronz Karbon Raspası

  Bu değiştirilebilir bronz alet tüfek mekanizmasından karbonu temizlemek için kullanılır. Burada bronz kullanılmasının sebebi ise çelikten daha yumuşak olup kazıma sırasında mekanizmaya zarar vermemesidir.

 13. 38-32 Temizleme çubuğu/Fırça uyarlacı

  Bu temizleme çubuğu ve fırça uyarlacı 8mm çaplı inç başına 32 iplikli bu silah temizleme kitleri erkek ve dişi uçlu alıcılar içerir.

 14. Karbina/Şişe Açacağı

  Bu araç kayışa veya kemere takılabilme özelliğine sahip olup aynı zamanda en sevdiğiniz içeceğin şişesini açmaya yarar.

 15. Geniş Burgulu Tornavida

  Bu tornavida slotu herhangi bir Letharman araç burgusunu tutmaya ve kullanıcının bu burguları çeşitli işlerde kullanmasını sağlar. Bu aksesuar gözlük tornavidaları için üretilmemiştir.

Kapalı Uzunluk : 12.7 cm
Bıçak Uzunluğu : 7.6 cm
Ağırlık : 317.5 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

Bronz

Bronz kovanlar çoğu Leatherman çoklu-aletlerinde, dışardan erişilebilir araçlar ile kullanılmaktadır. Döngül noktalarda yer alan kovanlar, söz konusu aletin açılmasını kolaylaştırır. Bronz aynı zamanda daha yumuşak metallerin diğer parçalara zarar vermemesi adına kullanıldığı MUT ve MUT EODlerin karbon sistrelerinde kullanılmaktadır.

154CM Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çeliğe göre üç kat daha tutma gücüne sahip, Yüksek karbonlu, yüksek alaşımlı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik. Bu çelik bazı premium Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Bıçaklar, bıçak ağızları ve kablo kesiciler gibi.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.Benzer Ürünler