Z-Rex

 

229,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

4 İşlev
Piyasada olan cam kırıcıları ve kayış kesicilerinin dışında Z-Rex bunların hepsini hafif özellikli ve rahat kullanımlı bir alette birleştirebilen tek ürün. Değiştirilebilir v çentikli kesicileri döndürülebilir ve eve döndüğünüzde değiştirebileceğiniz özelliğe sahiptir. Bu üründe iki anahtar vardır -oksijen ve hex" bunlar aletin gövdesien dahil olup diğer markalar burada çelik kullanırken (nasıl işe yarıyorsa artık) biz cam kırıcı aletimizde Tungsten Karbit kullanıyoruz. Yine de, bir camı kırmak istiyorsanız, cama yumruk atmanın zamanı değil.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Z-Rex İşlevleri

 1. 440C Endekslenebilir/Değiştirilebilir kesiciler

  Bu değiştirilebilir çift yüzlü v çentikli kesiciler 440C paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup, kayış, emniyet kemeri, kanvas ve diğer sert materyalleri kesme de kullanılır.

 2. Oksijen Tank Anahtarı

  Bu üçgen kesicioksijen tanklarının açılmasında kullanılmaktadır. EMS, itfaiye veya acil müdahale kullanımları için idealdir.

 3. Karbit Cam Kırıcısı

  Karbitten yapılmış sivri uçlu küçük aynı zamanda sert materyal. Bu ürün otomobil camları kırılırken kullanılır.

 4. 1/4” Hex Bit Driver

  Bu bölme geleneksel 1/4"lik hex burgularının fonksiyonlarını genişletmek amacıyla kullanılmaktadır.

Uzunluk : 16.7 cm
Ağırlık : 47 g
Malzemeler

Cam Dolgulu Naylon

Kıyılmış cam lifleri eklenerek dayanıklılığı güçlendirilen bir termoplastik materyal. Bu durum, ekstra ağırlık eklenmeden mükemmel dayanıklılık sağlamaktadır. Leatherman bıçaklarında, cam dolgulu naylon saplar o kadar güçlüdür ki iç çelik çerçeveye gerek olmaz. Böylece ağırlıktan tasarruf edilerek taşıma kolay hale getirilir.

Karbit

Elmas'tan sonra dünya'daki en güçlü materyallerden bir tanesidir. Tungsten karbit, Leatherman acil müdahale anlarında araba camı kırmada efektif ve güvenli olarak kullanılabilmektedir.

420 Paslanmaz Çelik

Yüksek dayanıklılığa sahip paslanmaz çelik Leatherman çoklu-aletlerinde ve saplarında kullanılmaktadır. 420'nin yüksek kromlu içeriği bu çeliği korozyona karşı dayanıklı kılmaktadır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.



Benzer Ürünler