Süper Tool 300 EOD

 

949,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

19 İşlev
Super Tool 300 EOD çoklu aletlerin en çalışkanı. Kuvvetli aksesuarları, askeri kullanım spec kapağı, fünye kablosu kesicileri, ekstra kuvvetli penseleri, temizleme çubukları ve değiştirilebilir kablo kesicileri içeren bu ürün kayganlığı azaltacak hatta eldivenlerle bile sıkıca kavramanızı sağlayacak rahat tutuşlu saplara sahip. Super Tool 300 EOD edevatınızı zenginleştirmek ve işinizi kolaylaştırmak için harika bir seçim!

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Süper Tool 300 EOD İşlevleri

 1. İğneburunlu pense

  Bu pense aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 2. Normal Pense

  Materyalleri tutma veya manipule etmeye yarayan dökme maşa

 3. 154CM Değiştirilebilir Sigorta teli kesicisi

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıçak uçları 154CM'den elde edilmiştir. Bu bıçak uçları C4 patlayıcılarının kablolarını kesmede kullanılır. Patlayıcılarla ilgili çalışmalarda bu ürünler vazgeçilmez olup aşındırma yapmamaktadırlar. 154CM sıradan paslanmaz çeliğe göre 3 kat daha fazla kenar tutma özelliğine sahip olup sahada çok daha düşük arıza süreleri vardır.

 4. Askeri spesifikasyonalra uygun kapsül büzgüsü

  C4 patlayıcısı için askeri yönetmeliklere uygun patlatma kapsül büzgüsü.

 5. Elektrikli Kıvırıcı

  Bu aksesuar aletin çene kısmında bulunur ve elektrikli bağlayıcıları kıvırmada kullanılır.

 6. Kablo Sıyırıcısı

  Çeşitli tiplerden kabloları sıyarmaya yarayan kullanışlı alet.

 7. 420HC Kombo Bıçak

  Bu bıçak 420HC paslanmaz çeliğinden yarısı düz ve yarısı dişli kenardan oluşmak üzere üretilmiştir. Bu tip bıçak uçları kullanıcıya düz kısmı kullanarak net bir kesim imkanı, dişli bölgeyi kullanarak daha sert objeleri kesme imkanı tanımaktadır.

 8. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 9. Değiştirilebilir T bacak Metal testere

  Metal üzerinde çalışılabilmesi için üretilmiş çift metalli testere. Bu testerede iki metal birbirine bağlanmıştır: biri yüksek basınçlı uygulamalarda esnek diğeri de metal kesimlerinde kullanılan sert metal. Bu araç T bacaklı olup diğer T bacaklı araçlarla değiştirilme özelliğini taşır

 10. Değiştirilebilir C4 delgisi

  Bu değiştirilebilir delgi 410HC paslanmaz çeliğinden elde edilip çoklu alete takılabilir özelliktedir. Patlayıcı materyallerde fünye delikleri oluşturmada kullanılır.

 11. #8-32 Temizleme Çubuğu/ Fırça Uyarlacı

  Bu temizleme çubuğu ve fırça uyarlacı erkek uçlu 8mm çaplı inç başına 32 iplikli silah temizleme kitleri içindir.

 12. İplikli Tığ

  Tığ kanvas veya deri ürünlerinde delik açma veya genişletme amacıyla kullanılır. Aynı zamanda av standlarında basamak oluşturmak için de kullanılabilirler. İplik ise gerekli olduğunda ilgili materyallerin dikilmesinde kullanılabilir.

 13. Cetvel (9inç/22cm)

  9 inç veya 22 cm'ye kadar olan uzunlukları ölçmek için kullanılan kesin rehber.

 14. Konserve Açacağı

  Kaldıraç/delgi tipli bu alet konservelenmiş ürünleri açmaya yarar. Bu ürün kampçılık veya diğer hayatta kalma durumlarında kullanılır. Bu araçtaki bıçak alta olup metali kenarından keser ve keskin kenarları kullanıcıdan uzak tutar.

 15. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 16. Yıldız Tornavida

  Aslen Henry F.Phillips tarafından üretilen bu tornavida yıldız uçlu vidalar için kullanılmaktadır.

 17. Geniş tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup geniş slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

 18. Orta boy Tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden yapılmış olup orta slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

 19. Küçük tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olup küçük slotlu vidalarda kullanılmaktadır.

Kapalı Uzunluk : 11.5 cm
Bıçak Uzunluğu : 8.13 cm
Ağırlık : 272.15 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

154CM Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çeliğe göre üç kat daha tutma gücüne sahip, Yüksek karbonlu, yüksek alaşımlı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik. Bu çelik bazı premium Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Bıçaklar, bıçak ağızları ve kablo kesiciler gibi.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.Benzer Ürünler