Signal Black Silver

 

1.749,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

19 İşlev
Tamamen yenilenmiş Signal'de Leatherman'in geleneksel fonksiyonel araçları, düz veya dişli bıçağınızı bileylemek için elmas kaplı keskinleştirici, kıvılcım çubuğu ve acil durum düdüğü olarak kullanabilirsiniz. Kamp alanında hava kötüye mi gitti? Problem değil. Bu ürünle gelip gelebilecek bütün olaylara karşı hazırlıklısınız! Naylon kılıf dahildir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Signal Black Silver İşlevleri

 1. İğneburunlu pense

  Bu pense aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.Bu pense aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 2. Normal Pense

  Materyalleri tutma veya manipule etmeye yarayan dökme maşa

 3. 154CM Değiştirilebilir Kablo Kesicileri

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıççak uçlar 154CM'den elde edilmiş olup yumuşak lastik kabloları kesmek için kullanılır. 154CM sıradan paslanmaz çeliğe oranla 3 kat daha fazla kenar tutma özelliğine sahip olup sahada çok daha düşük arıza süreleri vardır.

 4. 154CM Değiştirilebilir Sert Tel Kesicileri

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıçak uçları 154CM'den elde edilmiştir. Bu bıçak uçları sert tel veya kabloları keserken kullanılmaktadır. 154CM sıradan paslanmaz çeliğe oranla 3 kat daha fazla kenar tutma özelliğine sahip olup sahada çok daha düşük arıza süreleri vardır.

 5. Kablo Sıyırıcısı

  Çeşitli tiplerden kabloları sıyarmaya yarayan kullanışlı alet.

 6. 420HC Kombo Bıçak

  Bu bıçak 420HC paslanmaz çeliğinden yarısı düz ve yarısı dişli kenardan oluşmak üzere üretilmiştir. Bu tip bıçak uçları kullanıcıya düz kısmı kullanarak net bir kesim imkanı, dişli bölgeyi kullanarak daha sert objeleri kesme imkanı tanımaktadır.

 7. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 8. Çekiç

  Bu çekiç çadır kazığı,çivi veya diğer amaçlar için kullanılablir. Dokulu bir uca sahip olup temas halinde kayganlığı azdır.

 9. İplikli Tığ

  Tığ kanvas veya deri ürünlerinde delik açma veya genişletme amacıyla kullanılır. Aynı zamanda av standlarında basamak oluşturmak için de kullanılabilirler. İplik ise gerekli olduğunda ilgili materyallerin dikilmesinde kullanılabilir.

 10. Konserve Açacağı

  Kaldıraç/delgi tipli bu alet konservelenmiş ürünleri açmaya yarar. Bu ürün kampçılık veya diğer hayatta kalma durumlarında kullanılır. Bu araçtaki bıçak alta olup metali kenarından keser ve keskin kenarları kullanıcıdan uzak tutar.

 11. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 12. 1/4"lik Hex Tornavida

  Bu slot geleneksel 1/4"lük hex burgularında kullanılarak ilgili, aksesuarın fonksiyonlarını genişletir.

 13. Burgulu Tornavida

  Bu özellik kullanıcıya Leatherman çift yanlı burgularını çoklu aletin, tekli tornavidalardaki gibi yer kaplamadan fonksiyonelliğini arttırmasına yardımcı olur. Burgu uyarlaç aksesuarı bu aksesuarı hex burgularıyla uyumlu yapmak amacıyla kullanılabilir.

 14. 1/4" Lokma Anahtar

  1/4"lik altıgen vida veya cıvataların başında anahtar kullanılır. Tork uygulaması ilgili nesneyi sıkmak veya gevşetmek amacıyla yapılır.

 15. Karabina

  Bu kullanışlı özellik kullanıcının yay yardımıyla klipsi ilgili alete güvenli bir şekilde tutturmasını sağlar.

 16. 3/16" Tornavida

  3/16"lık düz uçlu tornavida burgulu vidalar için kullanılmaktadır.

 17. Yardım Düdüğü

  Yardım gerektiren anlarda dikkat çekmek üzere çalınan düdük.

 18. Ferroseryumlu Çubuk

  Ferroseryum'dan yapılmış bu çubuk ateş yakmakta kullanılır. Sert yüzeye sürtüldüğünde kıvılcım çıkarır.

 19. Elmas kaplamalı Keskinleştirici

  Paslanmaz çelikten yapılmış bu çubuk yüksek kaliteli sentetik elmas parçaçıklarıyla kaplanmış olup çelik bıçakları tahta/metal törpülere kıyasla çok daha fazla keskinleştirebilme özelliğine sahiptir.

Kapalı Uzunluk : 11.43 cm
Bıçak Uzunluğu : 6.93 cm
Ağırlık : 212.6 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

DLC Kaplama

DLC (Elmasımsı kaplama)karbon bazlı bir kaplama olup, doğal elmasın eşsiz özelliklerini yansıtır. Çizik ve korozyon direnci için kullanılır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.