Raptor Green

 

649,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

6 İşlev
Leatherman Raptor kesicileri acil durumlarda doktorların kullandığı en gerekli aksesuarlardan bir tanesidir. Ameliyat doktorları, Acil Müdahale uzmanları ve İtfaiyeciler tarafından tercih edilen Raptor, medikal operasyonlar ve hayat kurtarma durumlarında kullanılmaktadır. Hayatta kalma denince cevap Raptor'den başkası olamaz.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Raptor Green İşlevleri

 1. 420 HC Paslanmaz Çelik Katlanabilir Medikal Kesicisi

  Bu katlanabilir kesiciler 420HC paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup tırtıklı kenarlara sahiptir. Bu durum kesicinin sert materyallerin kesiminde aşırı fayda sağlamaktadır. Bu kesicinin üzerindeki dişler temizleme ve bakım için çıkarılabilir.

 2. Kayış Kesicisi

  Bu 440 paslanmaz çeliğinden üretilmiş değiştirilebilir v çentikli kesiciler, kayış, emniyet kemerleri, kanvas ve diğer kumaş bazlı ürünleri kesmede kullanılmaktadır. Bu aksesuar tersinir olup kullanıcıya farklı kesme yüzeyleri kesebilmesi için kolaylık sağlar.

 3. Yüzük Kesicisi

  Bu maşa aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 4. Cetvel (5cm)

  5 cm'ye kadar olan uzunlukları ölçmek için kullanılan kesin rehber.

 5. Oksijen Tank Anahtarı

  Bu üçgen kesici oksijen tanklarının açılmasında kullanılmaktadır. EMS, itfaiye veya acil müdahale kullanımları için idealdir.

 6. Karbit Cam Kırıcısı

  Karbitten yapılmış sivri uçlu küçük aynı zamanda sert materyal. Bu ürün otomobil camları kırılırken kullanılır.

Kapalı Uzunluk : 12.7 cm
Ağırlık : 164 g
Makas Uzunluğu : 4.8 cm
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Cam Dolgulu Naylon

Kıyılmış cam lifleri eklenerek dayanıklılığı güçlendirilen bir termoplastik materyal. Bu durum, ekstra ağırlık eklenmeden mükemmel dayanıklılık sağlamaktadır. Leatherman bıçaklarında, cam dolgulu naylon saplar o kadar güçlüdür ki iç çelik çerçeveye gerek olmaz. Böylece ağırlıktan tasarruf edilerek taşıma kolay hale getirilir.

Karbit

Elmas'tan sonra dünya'daki en güçlü materyallerden bir tanesidir. Tungsten karbit, Leatherman acil müdahale anlarında araba camı kırmada efektif ve güvenli olarak kullanılabilmektedir.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.