OHT

 

1.149,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

16 İşlev
Yıllarca, çoklu alet kullanıcıları, tek elle kontrol edilebilen aletlere gelince iki şeyden birini tercih ettiler. Bunlar: Tek elle açılabilen penseler veya Tek elle açılabilen bıçaklardı. Bugün Leatherman bu iki fikri birleştirerek, tek elle kullanılabilen oldukça kullanışlı bir alet üretti. Leatherman OHT. Bu üründe, yaylı penseler ve kablo kesicileri vardır. Sapta ki baskılar, ürünün karanlıkta kolayca seçilmesini sağlar. Hayat kurtaran kayış kesici, oksijen şişesi anahtarı, temizleme çubukları ve daha fazlası bu çalışkan alette.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

OHT İşlevleri

 1. Yaylı İğneburun Pense

  Materyalleri tutma veya manipule etmeye yarayan bu dökme maşa küçük nesneler ve dar alanalr için idealdir. Bu yaylı araç kullanılmadığında eski pozisyonuna geri döner.Yaylı araçlar, manuel olarak alet kontrol edilirken yaşanacak el yorgunluklarının önüne geçer.

 2. Yaylı Normal Pense

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıçakları 154CM'den üretilmiş olup başları yaylıdır. Bu aksesuar oldukça kalın boyuttaki sert kabloları kesmede kullanılmaktadır.Yaylı araçlar, manuel olarak alet kontrol edilirken yaşanacak el yorgunluklarının önüne geçer.

 3. Yaylı 154CM Değiştirilebilir Sert Kablo Kesicileri

  Not: Buna ihtiyacımız yok bütün değiştirilebilir kablo kesiciler 154CM'dir.

 4. Yaylı 154CM Değiştirilebilir Kablo Kesicileri

  Bu değiştirilebilir baypaslı kesme bıçakları 154CM'den üretilmiş olup başları yaylıdır. Bu aksesuar normal ve hafif boyuttaki kabloları kesmede kullanılmaktadır.Yaylı araçlar, manuel olarak alet kontrol edilirken yaşanacak el yorgunluklarının önüne geçer..

 5. 420HC Bıçak ucu

  Bu bıçak 420HC'den elde edilmiş olup yüksek karbonlu bir paslanmaz çeliktir. Ayrıca korozyona karşı dayanıklı olup kolayca kullanılabilir

 6. 420HC Dişli Bıçak

  Bu dişli bıçak 420HC paslanmaz çelikten elde edilmiştir. Bıçaktaki dişler materyallerin kolayca kavranıp kesilmesine yardımcı olur. Bu yüzden ip veya fiberlerin kesilmesinde oldukça kullanışlıdırlar.

 7. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 8. Kayış Kesicisi

  Bu 440 paslanmaz çeliğinden üretilmiş değiştirilebilir v çentikli kesiciler, kayış, emniyet kemerleri, kanvas ve diğer kumaş bazlı ürünleri kesmede kullanılmaktadır. Bu aksesuar tersinir olup kullanıcıya farklı kesme yüzeyleri kesebilmesi için kolaylık sağlar

 9. #8-32 Temizleme Çubuğu/ Fırça Uyarlacı

  Bu temizleme çubuğu ve fırça uyarlacı erkek uçlu 8mm çaplı inç başına 32 iplikli silah temizleme kitleri içindir.

 10. Konserve Açacağı

  Bu çekiç çadır kazığı,çivi veya diğer amaçlar için kullanılablir. Dokulu bir uca sahip olup temas halinde kayganlığı azdır.

 11. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 12. Oksijen Tank Anahtarı

  Bu üçgen kesicioksijen tanklarının açılmasında kullanılmaktadır. EMS, itfaiye veya acil müdahale kullanımları için idealdir.

 13. Yıldız Tornavida

  Aslen Henry F.Phillips tarafından üretilen bu tornavida yıldız uçlu vidalar için kullanılmaktadır.

 14. Geniş tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup geniş slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

 15. Orta boy Tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden yapılmış olup orta slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

 16. Küçük tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olup küçük slotlu vidalarda kullanılmaktadır.

Kapalı Uzunluk : 11.5 cm
Bıçak Uzunluğu : 6 cm
Ağırlık : 280.6 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

154CM Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çeliğe göre üç kat daha tutma gücüne sahip, Yüksek karbonlu, yüksek alaşımlı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik. Bu çelik bazı premium Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Bıçaklar, bıçak ağızları ve kablo kesiciler gibi.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.