Mut-Black

 

2.349,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

16 İşlev
Leatherman MUT askeri veya sivil avcılar için hem taktiksel hem de pratik olan ilk çoklu alet diyebiliriz. MUT'un üzerindeki çoğu noktada temizleme çubukları, fırçalar ve tornavida burguları olmakla beraber, standart askeri veya sivil nişan alma işleri için ideal bir alet. Ayrıca sık kullanılan parçaları değiştirmeye yarayan Torx #8 down-time'ı çok kısa tutar. Bunların hepsinin dışında MOLLE kılıf ve dürbün ayarlama anahtarı pakete dahildir. MUT edevatınızın vazgeçilmezlerinden biri olacak.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Mut-Black İşlevleri

 1. İğne burunlu pense

  Bu maşa aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 2. Normal Pense

  Materyalleri tutma veya manipule etmeye yarayan dökme maşa

 3. Değiştirilebilir Kablo Kesicileri

  Not: Buna ihtiyacımız yok bütün değiştirilebilir kablo kesiciler 154CM'dir.

 4. Değiştirilebilir kablo/sert kablo kesicileri

  Not: Buna ihtiyacımız yok bütün değiştirilebilir kablo kesiciler 154CM'dir.

 5. Damarlı Kablo Kesicileri

  Konkav kesiciler, damarlı kablonun- küçük ölçülü kablolar birbirlerine sarılarak iletken kablo üretilir- kesilmesi için pense çenesinin altıa yerleştirilmiştir. Konkav şekli damarların şeklini koruyarak zarar vermeden çalışma imkanı sunar.

 6. Elektrikli Kıvırıcı

  Bu aksesuar aletin çene kısmında bulunur ve elektrikli bağlayıcıları kıvırmada kullanılır.

 7. 420HC Kombo Bıçak

  Bu bıçak 420HC paslanmaz çeliğinden yarısı düz ve yarısı dişli kenardan oluşmak üzere üretilmiştir. Bu tip buçak uçları kullanıcıya düz kısmı kullanarak net bir kesim imkanı, dişli bölgeyi kullanarak daha sert objeleri kesme imkanı tanımaktadır.

 8. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 9. Değiştirilebilir Kesme Kancası

  Bu değiştirilebilir üçgen savak kesici kayış, emniyet kemeri, kanvas ve diğer kumaş bazlı materyalleri kesmede kullanılır.

 10. Çekiç

  Bu çekiç çadır kazığı,çivi veya diğer amaçlar için kullanılablir. Dokulu bir uca sahip olup temas halinde kayganlığı azdır.

 11. Sıkışmış Mermi Yatağı Aracı

  Bu araç kullanıcıya AR 15 platform silahında sıkışmış atımı fişek haznesini çıkarıp bu paslanmaz çelik halkayı ejeksiyon haznesine sokup hızlıca çekerek manuel olarak çıkarma imkanı sağlar. Yükleme kolu fonksiyonunu yitirdiğinde kullanılır

 12. Değiştirilebilir Bronz Karbon Raspası

  Bu değiştirilebilir bronz alet tüfek mekanizmasından karbonu temizlemek için kullanılır. Burada bronz kullanılmasının sebebi ise çelikten daha yumaşak olup kazıma sırasında mekanizmaya zarar vermemesidir.

 13. #8-32 Temizleme Çubuğu/ Fırça Uyarlacı

  Bu temizleme çubuğu ve fırça uyarlacı erkek uçlu 8mm çaplı inç başına 32 iplikli silah temizleme kitleri içindir.

 14. Değiştirilebilir Silah Sökme Delgisi

  Çoklu alete sarılabilen ince değiştirilebilir delgi. Bu delgi silahtaki iğneleri çıkararak silahı sökmeye yardımcı olu

 15. Karbina/Şişe Açacağı

  Bu araç kayışa veya kemere takılabilme özelliğine sahip olup aynı zamanda en sevdiğiniz içeceğin şişesini açmaya yarar.

 16. Geniş Burgulu Tornavida

  Bu tornavida slotu herhangi bir Letharman araç burgusunu tutmaya ve kullanıcının bu burguları çeşitli işlerde kullanmasını sağlar. Bu aksesuar gözlük tornavidaları için üretilmemiştir.

Kapalı Uzunluk : 12.7 cm
Bıçak Uzunluğu : 7.6 cm
Ağırlık : 317.5 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Black Oxide

Kara oksit, toz bazlı bir metal kaplamadır. Parlaklığı ve yansıtmayı azalttığı için çoğunlukla askeriye tarafından kullanılır.

Bronz

Bronz kovanlar çoğu Leatherman çoklu-aletlerinde, dışardan erişilebilir araçlar ile kullanılmaktadır. Döngül noktalarda yer alan kovanlar, söz konusu aletin açılmasını kolaylaştırır. Bronz aynı zamanda daha yumuşak metallerin diğer parçalara zarar vermemesi adına kullanıldığı MUT ve MUT EODlerin karbon sistrelerinde kullanılmaktadır.

154CM Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çeliğe göre üç kat daha tutma gücüne sahip, Yüksek karbonlu, yüksek alaşımlı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik. Bu çelik bazı premium Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Bıçaklar, bıçak ağızları ve kablo kesiciler gibi.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.Benzer Ürünler