Micra

 

325,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Var

Güvenli On-line Sipariş

10 İşlev
Leatherman Micra, en popüler mini aletlerimizden bir tanesidir. Balıkçılar, meraklılar ve yaylı makas sevdalıları için… Kişisel bakım parçaları anahtarlığınıza sığabilmektedir ve bu durum Micrayı eşsiz bir ürün yapar. On tane kullanışlı alet bu küçük hafif Leatherman'in içinde mevcuttur. Alet çantaları, Cep cüzdanları, sırtçantaları veya dikiş setleri için Micra mükemmel bir hediyedir.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Micra İşlevleri

 1. 420HC Bıçak ucu

  Bu bıçak 420HC'den elde edilmiş olup yüksek karbonlu bir paslanmaz çeliktir. Ayrıca korozyona karşı dayanıklı olup kolayca kullanılabilir.

 2. Yaylı makas

  Kullanılmadığında eski pozisyonuna geri dönen bu yaylı makas kağıt veya diğer hafif materyallerin kesiminde kullanılabilir. Yaylı araçlar, manuel olarak alet kontrol edilirken yaşanacak el yorgunluklarının önüne geçer.

 3. Düz/Yıldız başlı Tornavida

  Bu düz uçlu açılı tornavida 420HC' paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup yıldız uçlu veya küçük slotlu vidalarda kullanılabilir.

 4. Cetvel (4.7 inç -12 cm)

  4.7 inç veya 12cm'ye kadar olan uzunlukları ölçmek için kullanılan kesin rehber.

 5. Tırnak Temizleyicisi

  Bu kullanışlı kıvrık ürün tırnak temizlemek için kullanılır ve tırnak altlarına kolayca oturur.

 6. Cımbız

  Dikkatlice tasarlanmış bu kişisel bakım aleti kıymık veya misinaları almakta kullanılabilir.

 7. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 8. Tırnak törpüsü

  Bu paslanmaz çelikten elde edilmiş törpü, tırnak bakımı için kullanılır.

 9. Orta boy Tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden yapılmış olup orta slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

 10. Ekstra-küçük Tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden elde edilmiş olup gözlük vidaları için kullanılmaktadır.

Kapalı Uzunluk : 6.5 cm
Bıçak Uzunluğu : 4.06 cm
Ağırlık : 51 g
Malzemeler

420HC Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çelik formunda geliştirilmiş, yüksek üretim araçlarıyla çok uyumlu çalışan yüksek karbon (HC). 420 HC'nin dayanıklılığı Leatherman çoklu-araçlarında ısıl işlem ile optimize edilmiştir.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.Benzer Ürünler