Charge Plus G10

 

1.899,00 TL
MİKTAR
Beğendiklerime Ekle

Stokta Yok

Güvenli On-line Sipariş

19 İşlev
Leatherman Charge Plus G10 ürettiğinde en çok aranan özellikleri tek bir fonksiyonel araçta birleştirdi. G10'nun yüksek kaliteli titanyumlu sap skalaları ve S30V paslanmaz çelikli klips noktası bu çoklu aleti bir öteki seviyeye taşır. Kim der ki bir çoklu alet baştan çıkartıcı olamaz?

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Orijinal kutusu ile ürünü , ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı Best Teknoloji adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Gelen ürün incelendikten sonra işleme alınır. İptal ve iade koşulları hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

leatherman.com.tr’de satın alınan tüm ürünler 2 ile 4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen İstanbul içi gönderilerin 1 iş günü, İstanbul dışı gönderilerin ise 1 ile 3 iş günü arası varış süresi öngörülmektedir. Kargo firması, siparişinizi –iş günleri– 09.00-18.00 saatleri arasında belirttiğiniz adrese teslim edecektir.

PAYLAŞ

Charge Plus G10 İşlevleri

 1. İğneburunlu pense

  Bu pense aleti açılı burna sahip olup materyalleri küçük objeleri dar alanlardan çekip tutmakta veya manipule etmekte kullanılır.

 2. Normal Pense

  Materyalleri tutma veya manipule etmeye yarayan dökme pense.

 3. Sert kablo kesicileri

  Baypaslı kesme bıçakları sert kablo kesimleri için idealdir.

 4. Kablo Kesicisi

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş bu baypas kesme bıçakları normal ölçüdeki kabloları kesmede kullanılır.

 5. Kıvırıcı

  Bu araç, kablo işleri gibi genel kullanımlarda kolay kıvırma işlemi sağlar.

 6. Kablo Sıyırıcısı

  Çeşitli tiplerden kabloları sıyarmaya yarayan kullanışlı alet.

 7. S30V Bıçak

  Bu bıçak yüksek korozyon rezistanslı bıçaklar için paslanmaz çelikten toz yapımı olarak S30V'den elde edilmiştir. S30V bıçakları 420 paslanmaz çeliğe oranla 6 kat daha fazla kenar tutma özelliğine sahiptirler.

 8. 420HC Dişli Bıçak

  Bu dişli bıçak 420HC paslanmaz çelikten elde edilmiştir. Bıçaktaki dişler materyallerin kolayca kavranıp kesilmesine yardımcı olur. Bu yüzden ip veya fiberlerin kesilmesinde oldukça kullanışlıdırlar.

 9. Testere

  420 HC paslanmaz çeliğinden üretilmiş olan bu dişli alet çekme modunda çalışmaktadır. Bu mod kullanıcıya daha az efor sarf ettirip bozulma riskini azlatır. Açık dişli tasarımı testerenin materyal ile dolmasını engellemekle kalmayıp kullanıcının aleti durdurmaya gerek kalmadan çalıştırmasını sağlar.

 10. Yaylı makas

  Kullanılmadığında eski pozisyonuna geri dönen bu yaylı makas kağıt veya diğer hafif materyallerin kesiminde kullanılabilir. Yaylı araçlar, manuel olarak alet kontrol edilirken yaşanacak el yorgunluklarının önüne geçer.

 11. Kesme kancası

  Her amaçta kullanılabilecek bu kesme aracı, bant kablo, emniyet kemeri ve diğer materyalleri güvenlice kesmeye yarar.

 12. Cetvel (8inç 19cm)

  8 inç veya 19 cm'ye kadar olan uzunlukları ölçmek için kullanılan kesin rehber.

 13. Konserve Açacağı

  Kaldıraç/delgi tipli bu alet konservelenmiş ürünleri açmaya yarar. Bu ürün kampçılık veya diğer hayatta kalma durumlarında kullanılır. Bu araçtaki bıçak alta olup metali kenarından keser ve keskin kenarları kullanıcıdan uzak tutar.

 14. Şişe açacağı

  Bu araç, kullanıcının en sevdiği içeceğinin kapağını açmasına yardımcı olur.

 15. Tahta/Metal törpüsü

  420 HC paslamaz çeliğinden metal veya tahta yüzeyleri rahatça kazıyabilmesi için üretilmiş çapraz paternli alet. Leatherman törpülerindeki törpü paterni aletin sonuna kadar uzanmakta olup daha kesin ve hassas kullanım imkanı sunmaktadır.

 16. Elmas kaplı törpü

  Bu paslanmaz çelikten oluşan ham metal yüksek kaliteli sentetik elmas parçacıklarıyla kaplanarak sert bir yüzeye sahip olmuştur. Bu materyal sert çelikli bıçakları tahta/metal aksesuarlara göre çok daha fazla keskinleştirme oranına sahiptir.

 17. Geniş Burgulu Tornavida

  Bu tornavida slotu herhangi bir Letharman araç burgusunu tutmaya ve kullanıcının bu burguları çeşitli işlerde kullanmasını sağlar. Bu aksesuar gözlük tornavidaları için üretilmemiştir.

 18. Küçük burgulu tornavida

  Bu küçük tornavida slotu Leatherman mini alet burgusunu yerinde tuatarak kullanıcıya burgunun ucunu kullanarak başka işlerle ilgilenmesien yardımcı olur. Tam boylu tornavida burguları ile kullanılması için tasarlanmamıştır.

 19. Orta boy Tornavida

  Bu düz uçlu tornavida 420HC paslanmaz çeliğinden yapılmış olup orta slotlu vidalar için kullanılmaktadır.

Kapalı Uzunluk : 10 cm
Bıçak Uzunluğu : 7.37 cm
Ağırlık : 226 g
Malzemeler

S30V®

Tozdan elde edilmiş, özellikle bıçaklar için yüksek korozyon dayanıklılığına sahip paslanmaz çelik. S30V bıçaklarının 420 paslanmaz çelik'lere oranla 6 kat daha uzun ömürlü kenar tutma özelliği vardır fakat bileme işleminde biraz uzmanlık gerektirebilir.

154CM Paslanmaz Çelik

420 paslanmaz çeliğe göre üç kat daha tutma gücüne sahip, Yüksek karbonlu, yüksek alaşımlı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik. Bu çelik bazı premium Leatherman aletlerinde kullanılmaktadır. Bıçaklar, bıçak ağızları ve kablo kesiciler gibi.

6061-T6 Sert Anotlanmış Alüminyum

Isıl işleme uygun, hava seviyeli alüminyum alaşım. Bu alaşım oldukça dayanıklı olup, hafif bir ağırlıktadır.6061-TL sap skalalarında ağırlığı azaltmak ve dayanıklılığı arttırmak suretiyle kullanılmaktadır.

Garanti

Leatherman ürününüz size yıllarca güvenilir hizmet verecek şekilde olağanüstü önlemler alırız. Bu önlemler yetersiz kaldığı durumlarda ise ürünlerimiz için verdiğimiz 25 yıllık garanti kapsamında sorunu gideririz. Bu garanti, Leatherman ürününüzün kötüye kullanımı, özelleştirilmesi(custom), çalınması, kayıp edilmesi veya yanlış ve / veya mantıksız kullanımı kapsamaz. Bu garanti kılıflar, aksesuarlar, baskılar, renk kaplamaları, temizlik veya bileme konularını kapsamamaktadır.Benzer Ürünler